بایگانی اطلاعیه‌ها

اطلاعیه نحوه ی حضور کارکنان در محل کار

  قابل توجه همکاران ارجمند

   ضمن اعلام بازگشت ساعت اداری دانشگاه به وضعیت عادی از روز شنبه، با عنایت به اعلام وضعیت قرمز کرونا برای شهرستان بوشهر، نحوه حضور کارکنان دانشگاه در وقت اداری از روز شنبه 1400/04/26 تا اطلاع ثانوی به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

کارکنانی که برای پشتیبانی از سامانه‌های آموزشی، پژوهشی، مالی، اداری، حفاظت فیزیکی و حفاظت تاسیسات حضور آنها با نظر مقام مافوق ضروری می‌باشد، می‌بایست در محل کار خود حضور داشته و مابقی همکاران نسبت به انجام وظایف محوله به صورت دورکاری اقدام نمایند.

اطلاعیه برگزاری ترم تابستان 1400

بدین وسیله به اطلاع دانشجویان محترم می رساند، مهلت ثبت نام ترم تابستان دانشگاه خلیج فارس تا تاریخ 1400/05/04 تمدید می گردد. تمامی دانشجویان دانشگاه های کشور مجاز به ثبت نام می باشند.

لغو اطلاعیه آزمون بسندگی زبان انگلیسی

قابل توجه دانشجویان رده دکتری می رساند که آزمون بسندگی زبان انگلیسی که قرار بود در روز چهارشنبه   23  تیر ماه 1400 برگزار شود. بدلیل شیوع موج پنج کرونا به تاریخ دیگر موکول شد. تاریخ این آزمون متعاقبا اعلام می گردد.

برای پاسخ به پرسشهای احتمالی پیرامون آزمون با شماره تلفن 07731222068 تماس گرفته شود.

مشاهده سوابق تحصيلي برای دانش آموزان سال آخر متوسطه دوم شرکت کننده در آزمون‌ سراسري‌ سال‌ 1400 دانشگاه ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالي

به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش و پیرو اطلاعیه مورخ 1400/04/1 به ‌اطلاع‌ دانش آموزان سال آخر شرکت کننده در تمامي گروه هاي آزمايشي آزمون سراسری سال 1400 مي‌رساند، فايل سوابق تحصيلي آن دسته از متقاضیانی که مشمول تاثیر سوابق تحصیلی هستند هم اکنون در درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل مشاهده می باشد.

فراخوان طراحی لوگو

💡 توضیح کوتاه:

مرکز کارآفرینی و نوآوری دانشگاه خلیج فارس قصد دارد، برای وب سایت در حال طراحی «بندر نوآوری بوشهر» که معرف زیست بوم نوآوری بوشهر و محل ارائه ی خدمات کسب و کار و پایش وضعیت کارآفرینی و معرفی محصولات و خدمات زیست بوم کارآفرینی استان است، یک مسابقه رقابتی ترتیب دهد و به چند طرح را از بین طرح های ارسالی شرکت کنندگان جوایزی را اهدا کند.

🎁🪄 جوایز:

🥇 نفر اول: ۴ میلیون تومان
🥈 نفر دوم: ۳ میلیون تومان
🥉 نفر سوم: ۲ میلیون تومان

♦️ سبک های مورد نظر:

مدرن، رسمی، نرم و لطیف، لوکس، ساده و طبیعی

فراخوان آیین‌نامة «پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد دانشگاه های استان بوشهر»

به اطلاع می‌رساند بنیاد ملی نخبگان بر اساس «آیین‌نامه پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور»، در سال تحصیلی 1401-1400 اعتبارها و تسهیلاتی را به دانشجویان برتر دانشگاه‌ها و مراکز آموزش‌عالی کشور اعطا می‌کند.

مهمترین نکات برای ثبت درخواست بهره‌مندی از این پشتیبانی‌ها به شرح زیر است:

اصلاحیه تقویم آموزشی

نظر به اینکه تاریخ اعلام شده برای برگزاری امتحانات دروس تخصصی دانشجویان مورخ 1400/10/16 مصادف با شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و تعطیل رسمی می باشد، بدینوسیله تاریخ امتحانات دروس تخصصی و عمومی به شرح زیر اصلاح می گردد:

تاریخ امتحانات تخصصی: چهارشنبه 1400/10/15 

تاریخ امتحانات دروس عمومی:  1400/10/12 الی 1400/10/14